K44
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bezpecnost fora

+2
bimbo8
Di3go
6 posters

Goto down

Bezpecnost fora Empty Bezpecnost fora

Příspěvek  Di3go Sun Dec 16, 2007 3:34 pm

mam jeden blby dotaz na admina:

nebylo by lepsi (pri prvotnim zaregistrovani se na forum) zavest autorizaci, kterou by admin hlidal, jake individua se nam chodi divat na forum?? prijde mi, ze zabezpeceni je tu nedostacujici a regnout se sem muze uplne kdokoliv... jednoduse by se kazdy musel regnout pod stejnym nickem jako ve hre, vyzadat si autorizaci od admina a az po jeho odsouhlaseni by mel pristup do fora... alespon bychom tim pohlidali to, ze by se sem dostali pouze lide od nas z kmene (popripade by mohl admin ve hre rozeslat lidem nejake heslo, kterym by se tady potom prokazali, ze jsou to opravdu oni)

a jeden jeste blbejsi navrh na vylepseni:

mozna jsou graficky narocnejsi ale urcite jsou peknejsi a roztomilejsi tito smajlici Smile
http://elliottwave.ru/index.php?act=legends&CODE=emoticons&s=

Di3go

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty njn

Příspěvek  bimbo8 Sun Dec 16, 2007 3:42 pm

Di3go napsal:mam jeden blby dotaz na admina:

nebylo by lepsi (pri prvotnim zaregistrovani se na forum) zavest autorizaci, kterou by admin hlidal, jake individua se nam chodi divat na forum?? prijde mi, ze zabezpeceni je tu nedostacujici a regnout se sem muze uplne kdokoliv... jednoduse by se kazdy musel regnout pod stejnym nickem jako ve hre, vyzadat si autorizaci od admina a az po jeho odsouhlaseni by mel pristup do fora... alespon bychom tim pohlidali to, ze by se sem dostali pouze lide od nas z kmene (popripade by mohl admin ve hre rozeslat lidem nejake heslo, kterym by se tady potom prokazali, ze jsou to opravdu oni)

a jeden jeste blbejsi navrh na vylepseni:

mozna jsou graficky narocnejsi ale urcite jsou peknejsi a roztomilejsi tito smajlici Smile
http://elliottwave.ru/index.php?act=legends&CODE=emoticons&s=


no to jo...ja jsem forum nedelal nedelal...napisu mu...

bimbo8

Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty Re: Bezpecnost fora

Příspěvek  Chasič master Sun Dec 16, 2007 3:56 pm

:dwarf:
:drinks:

-to je škoda...nefungujou tu... Sad

Chasič master

Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty Mate pravdu

Příspěvek  Admin Sun Dec 16, 2007 5:36 pm

Mate pravdu,ja jsem to chtel taky takhle udelat jenze tady tadle funkce neni a proto az mi da kamos vedet bych forum zalozil jinde tam je to prehlednejsi a hlavne je to cele v cestine todel je v nastaveni cele anglicky coz je dost neprakticke Sad

Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 15. 12. 07

https://k44forum.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty Re: Bezpecnost fora

Příspěvek  Di3go Sun Dec 16, 2007 7:15 pm

Admin napsal:Mate pravdu,ja jsem to chtel taky takhle udelat jenze tady tadle funkce neni a proto az mi da kamos vedet bych forum zalozil jinde tam je to prehlednejsi a hlavne je to cele v cestine todel je v nastaveni cele anglicky coz je dost neprakticke Sad
ja uz se prave s timhle forem setkal snad tisickrat a ta administrace by tam nejak mela jit, ale jak to fakt nevim, na webovky sem lama, s PHPkem teprve zacinam, takze to ber jen jako mou skromnou pripominku Smile

Di3go

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty špatna bezpečnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek  sterba.95 Sun Dec 16, 2007 9:49 pm

toto forum je absolutně špatně zabezpečeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.muže se sem přihlasit kdo chce bez jakehokoliv svolení adminů
2.může se sem podívat každý i bez registrace je to uplně otevřené forum
s tento druh fora znam z travianu tam nemuže nikdo bez registrace a bez svoleni Evil or Very Mad Crying or Very sad

sterba.95

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty Re: Bezpecnost fora

Příspěvek  Dandy278090 Sun Dec 16, 2007 11:41 pm

jj, s tím naprosto souhlasím, bezpečnost je nízká, mělo by se alespoň kontrolovat, kdo má přístup, jestli je vůbec v našem kmeni
Dandy278090
Dandy278090

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty Re: Bezpecnost fora

Příspěvek  Chasič master Wed Dec 26, 2007 2:26 pm

Dandy278090 napsal:jj, s tím naprosto souhlasím, bezpečnost je nízká, mělo by se alespoň kontrolovat, kdo má přístup, jestli je vůbec v našem kmeni

Tak si dejme nějaký heslo, na který se budeme ptát každého, kdo se sem přihlásí...ALE POMOHLO BY TO JE MÁLO, PROTOŽE SE SEM MŮŽE KDOKOLIV PODÍVAT BEZ REGISTRACE...JE TO PROSTĚ NA PRD TODLE FÓRUM...já hledám nějaký fórum, kde se toto může až po registraci...

Chasič master

Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 16. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Bezpecnost fora Empty Re: Bezpecnost fora

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru